خانه / دپارتمان آموزشی / دپارتمان کارآفرینی / کارآفرینی / ۲۴ دانشکده برتر کسب و کار دنیا برای کار آفرینان

۲۴ دانشکده برتر کسب و کار دنیا برای کار آفرینان

[membersonly] دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (دانشکده تجاری مارشال) : بر امکانات تجاری تاکید دارد و فرصتهایی برای ایجاد فن آوری و تجارت در جامعه تجاری لوس آنجلس فراهم می آورد.
دانشگاه دو پل ( دانشکده تجاری گرجوت کلشتاد): کارهای دوره کار آفرینی درباره مشکلات چرخه حیات شرکت های رشدگرا طراحی می شود .
دانشگاه پنسیلوانیا ( دانشکده وارتون): یکی از اولین موسسات پژوهشی ملی در زمینه کار آفرینی که بیش از ۱۰۰۰۰۰ ساعت مشاوره ارائه می دهد.
UCLA (دانشکده اندرسن) : بیش از ده رشته قابل انتخاب در زمینه کار آفرینی و ۲۰ فعالیت کار آفرینی را ارائه می کند.
دانشگاه سنت لویس ( دانشکده تجارت): کلاسهای کوچک برای تقویت تعامل‎های کار آفرینی شدید میان دانشجویان. دوره ها شامل توسعه طرحهای تجاری و تجارتهای خانوادگی می شود.
دانشگاه لویزول ( کالج تجارت و مدیریت کل) : برنامه ای گسترده که به راه اندازی شرکت های تجاری و نیز کار آفرینی داخلی تاکید دارد.
دانشگاه تگزاس در آوستین ( دانشکده تجاری تگزاس): دوره های کار آفرینی، بخش کاملی از هسته ی مرکزی برنامه MBA هستند.
داشگاه کیس و سترن ریزرو ( دانشکده مدیریت و درهد) : برنامه هایی برای جستجو به دنبال فرصت های کار آفرینی غیر انتفاعی، تجارت خانوادگی، کار آفرینی ، اقلیتها و کار آفرینی بین المللی
دانشگاه ایلی نویز در شیکاگو ( کالج مدیریت تجاری) : برنامه MBA آن بر تشخیص فرصتهای تجاری و برنامه ریزی برای رشد تجاری تاکید دارد.
موسسه پلی تکنیک رانسلار(دانشکده فن آوری مدیریتی لالی) : تاکید بر پروژه‎های کار آفرینی فنی ، تدریس در خارج از دانشگاه، دارای یک پارک فن آوری و آزمایشگاه تجاری در محوطه دانشگاه است .
دانشگاه واشینگتن( دانشکده تجارت) : برنامه کار آفرینی آن بر روشی تاکید دارد که رشته های گوناگون از قبیل حقوق و علوم را به هم پیوند می دهد.
دانشگاه میرلند ( دانشکده تجاری رابرت اسمیت) : دوره هایی که بر سرمایه گذاری روی پروژه های اقتصادی، فن آوری و مدیریت شبکه های اعطای وام امدادی تاکید دارد.
دانشگاه استانفورد ( دانشکده تجاری): بر پژوهش روی مباحث کارآفرینی و نیز آموزش عملی تاکید دارد.
دانشگاه شمال غربی ( دانشکده مدیریتی کلوگ) : برنامه کارآفرینی تیمی کلوگ بر راه اندازی تجارت، سرمایه گذاری بازاریابی و مدیریت تاکید دارد.
دانشگاه کالیفرنیا در برکلی( دانشکده تجاری والتر ای . هاس) : یک برنامه پژوهشی قوی ترتیب داده است که به دانشجویان فرصت می دهد تا با همتایان خود در کالج مهندسی دانشگاه کار کنند.
دانشگاه بال استیت ( دانشکده تجارت ) : برنامه ی حول دوره ی «ایجاد پروژه های اقتصادی جدید» دور می زند. دوره های تعاملی MBA آن در ۷۱ محل برگزار می شود.
دانشگاه کرنل ( دانشکده مدیریت اس . سی . جانسون): هفت دانشکده در سطح دانشگاه که در چند رشته با کار آفرینی برخورد می کنند.
دانشگاه بریگهام یانگ ( دانشکده مدیریت ماریوت) : این برنامه بر راه اندازی و رشد یک تجارت، بازاریابی، سرمایه گذاری و کار با یک برنامه ارشادی شدید تاکید دارد.
موسسه فن آوری ماساچوست( MIT) ( دانشکده مدیریت اسلون): دانشجویان MBA با مهندسان و دانشمندان MIT کار می کنند تا شرکت هایی در زمینه ی فناوری‎های بالا راه اندازی کنند.
دانشگاه کلمبیا ( دانشکده تجاری کلمبیا) : دوره هایی در زمینه ارزیابی فرصتهایی تجاری، مدیریت پروژه های اقتصادی جدید، کار آفرینی داخلی و مدیریت تغییرات ارائه می دهد.
دانشگاه کلرادو در بولدر: برنامه ای خوش ساخت که سرمایه گذاری مشترک با کالج مهندسی و انترنی گسترده در شرکتهای کار آفرین ارائه می دهد.
دانشگاه ایالتی سن دیه گو (دانشکده مدیریت تجاری) : یک مدرک کارشناسی ارشد در زمینه ی کار آفرینی و با دوره های تخصصی در زمینه انتقال فن آوری و مدیریت توسعه می دهد.
کالج بابسون ( دانشکده تجاری اف. دبیلو. الین): برنامه آموزشی آن کاملا با کار آفرینی درهم آمیخته است، تاکید چشمگیری بر پژوهش دارد.
دانشگاه هاروارد ( دانشکده تجاری هاروارد) : پژوهشهای میدانی و آموزش برای امور کار آفرینی.

[/membersonly]

درباره ی مدیر

عضو هیات علمی دانشگاه در رشته اقتصاد - بازاریابی

همچنین ببینید

۵ توصیه عالی به خانم هایی که میخواهند کارآفرین شوند

آرزو میکنم که یک کارآفرین زن با یک مرد تفاوت نداشته باشد. اما حقیقت این …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + نه =