خانه / دپارتمان آموزشی / ۱۰ ایده عالی کسب وکار مربوط به کودکان ونوجوانان

۱۰ ایده عالی کسب وکار مربوط به کودکان ونوجوانان

آیا بچه ها را دوست دارید؟ اگر میخواهید همراه با فرزندتان کسب وکاری را راه اندازی کنید این ۱۰ ایده عالی هستند.

بچه ها ویژه وناز هستند به همین دلیل والدین همیشه حاضر هستند که برای راحتی وشادی فرزندان خود پول خرج کنند. اگر بچه ها را دوست داشته باشید کسب وکارهای مربوط به آنها سود زیادی دارد در شروع هم نیاز به پول وتجربه کمی است.

  • مراقبت روزانه:

ورود خانم ها به عرصه کسب وکار باعث شده است که مادران جدید وقت کمی برای فرزندانشان داشته باشند وحاضرند پول خوبی برای نگه داری از فرزندانشان پرداخت کنند.

 

  • اسباب بازی:

بچه ها عاشق اسباب بازی هستند.  وقتی با اسباب بازی,  بازی می کنند شادتر هستند وپدر ومادرها همیشه پول خوبی برای خرید اسباب بازی پرداخت می کنند و تنها کسب وکاری است که در زمان رکود هم رونق دارد.

 

  • لباس بچه:

با توجه به رشد سریع بچه ها اغلب کودکان نهایتا تا ۲ ماه یک لباس را بتوانند بپوشند. پس تقاضای زیادی برای لباس بچه ها وجود دارد. دو انتخاب دارید۱- کسب وکاری برای تولید لباس بچه ایجاد کنید. ۲- فروشگاهی برای فروش لباس بچه راه اندازی کنید. هر دو انتخابی سود آور خواهد بود.

 

  • غذای کودک:

تقاضا برای غذا های کودک زیاد است همانطور که نوزادان رشد می کنند مادران به دنبال جایگزین مناسب برای شیر مادر هستند.

 

  • طراحی اتاق کودک:

اتاق های کودک طراحی خاصی دارند که بچه ها را سرگرم وهمچنین برای آنها آرام وراحت  باشد. اگر شما در طراحی کارتون وطرح های بچه گانه استعداد دارید می توانید این خدمت را انتخاب کنید.

 

  • پوشک:

یکی از پر کاربرد ترین وسایل برای بچه هاست . پس به دنبال فروش یا تولید پوشک های اقتصادی و باکیفیت باشید.

 

  • محصولات مراقبت از بدن کودکان:

همه بچه ها را دوست دارند اما بچه های زیبا,  توجه وعشق بیشتری را جلب می کنند و این چیزی است که مادرها برای کودکشان می خواهند. به همین دلیل تولید وفروش صابون بچه, پودر بچه, لوسیون ودستمال مرطوب بچه کسب وکار پرسودی خواهد بود.

 

  • لوازم عمومی کودک:

کنار پوشک, وسایل مراقبت از بچه, محصولات دیگری مانند تغذیه کمکی, وسایل نگه داری کودک در بغل, واکر های جابجایی کودک ودوچرخه وسه چرخه کودک …هم فروش خوبی دارند.

 

  • وبلاگ کودک:

اگر مهارت تدریس ومهارت های لازم برای نوشتن را دارید می توانید یک وبلاگ بسازید که مادران را درخصوص نحوه نگه داری از نوزادان خود آموزش می دهد. اگر شما اطلاعات با کیفیت بالا ارائه دهید که برای مادران ارزشمند باشد درآمد خوبی کسب خواهید کرد.

 

  • بازاریابی سایر شرکت ها:

اگر سرمایه ای برای شروع کسب وکار ندارید می توانید به بازاریابی بپردازید. که شامل استفاده از اینترنت برای فروش محصولات کودک وگرفتن درصد فروش می باشد.

 

کلینیک کسب وکار آرتوش

ارائه دهنده جدید ترین وآموزنده ترین مطالب کارآفرینی کودکان, بازاریابی و فروش

مجتبی برزگر دوین, عضو هیات علمی دانشگاه

درباره ی مدیر

عضو هیات علمی دانشگاه در رشته اقتصاد - بازاریابی

همچنین ببینید

۱۰ ایده کسب وکار سود آور

  کسب وکار رستوران: یکی از بهترین و سود آورترین ایده های کسب وکار است, …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =