خانه / دپارتمان آموزشی / ۵ توصیه عالی به خانم هایی که میخواهند کارآفرین شوند

۵ توصیه عالی به خانم هایی که میخواهند کارآفرین شوند

آرزو میکنم که یک کارآفرین زن با یک مرد تفاوت نداشته باشد. اما حقیقت این است که زن بودن در محیط کار یک چالش است . هر روز یک داستان جدید در مورد پرداخت نابرابر به زنان ، آزار و اذیت خانمها میخوانیم. من در اینجا تجربیات خودم را به عنوان یک کارآفرین با شما به اشتراک می گذارم امیدوارم که برای شما مفید باشد.

۱- به جلو نگاه کنید نه عقب:

بخشی از کار آفرین بودن نوآور بودن است, بنابراین زنان را تشویق میکنم که یک نیروی غیر قابل توقف باشند که آینده را تسخیر میکند . اگر شما تحت سلطه مردان کار میکنید بعد از یه مدت شور و شوق خودتان را از دست میدهید پس به دنبال تغییر شرایط خودتان باشید و همان کاری را انجام دهید که من انجام دادم .

۲- هدایت با مثال:

زنان باید از زنان دیگر حمایت کنند, چالشهای زیادی در کسب و کار وجود دارد. پس با کمک همدیگر مسیر پیش رو را طی کنید فرهنگی ایجاد کنید که مردم بتوانند بدون در نظر گرفتن جنسیت خود رشد کنند.

۳- مادر بودن:

بچه ها بخشی از زندگی مادران هستند ولی مادر بودن منافاتی با کارآفرین بودن ندارد شما میتوانید هم یک کارآفرین  خوب باشید و هم یک مادر عالی ، کارآفرین بودن باعث میشود که زندگی بهتری برای فرزندانتان فراهم کنید پس عذاب وجدان نداشته باشید.

۴- ارزش خود را بشناسید:

زندگی و وقت شما ارزشمند است کارآفرین شدن به شما کمک می کند که ارزشهای خودتان را شکوفا کنید و آدم مفیدتری باشید.

۵- به خواهرانت کمک کن

من به دنبال زنان جوان و با استعداد هستم تا به آنها کمک کنم که مسیر من را ادامه دهند و کارآفرین شوند تا بتوانیم جامعه را به سمتی هدایت کنیم که زنان هم بتوانند به راحتی مسیر زندگی خودشان را انتخاب کنند.

توصیه نهایی: من از دختر بودن لذت میبرم من افتخار میکنم که یک زن، مادر و یک کارآفرین هستم نگران نباشید از امروز شروع کنید و زندگیتان را براساس علاقه هایتان بسازید آینده متعلق به ماست.

ویکتوریا کارل

کارآفرین

مجتبی برزگر دوین

عضو هیات علمی دانشگاه

www.artoosh.org

#کارآفرینی

 

 

 

درباره ی مدیر

عضو هیات علمی دانشگاه در رشته اقتصاد - بازاریابی

همچنین ببینید

راهکارهایی برای شروع کسب‌وکار در شرایط دشوار اقتصادی

شروع یک کسب‌وکار جدید کار سختی است و وقتی کشوری در شرایط اقتصادی دشوار قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =