خانه / دپارتمان آموزشی /  ۱۰کلید ساختن یک وبلاگ با درآمد میلیونی

 ۱۰کلید ساختن یک وبلاگ با درآمد میلیونی

اینترنت باعث ایجاد روشهای غیر معمول زیادی برای کسب درآمد شده است که یکی از این روشها وبلاگ نویسی است . امروزه تعداد زیادی وبلاگ نویس معروف وجود دارد که میلیونها دنبال کننده در جهان و میلیون ها تومان پول در بانکها دارند.

در وبلاگ نویسی با داشتن یک ایده درست می توان میلیونها تومان درآمد  کسب کار کرد  برای تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس موفق چند راه وجود دارد .

 

۱- محتوای ثابت ارائه کنید:

اولین قدم شروع به ایجاد یک وبلاگ است باید روی ارائه دائمی محتوا تمرکز کنید و تنها راه موفقیت ایجاد و ارائه دائمی محتوای جدید است.

 

۲- تخصص واقعی داشته باشید:

مطلب کپی نکنید از دانش و تخصص خودتان در وبلاگ نویسی استفاده کنید، مردم می توانند مطالب دسته دوم را در سایر وبلاگها مشاهده کنند پس تجربیات وداستان های خودتان را ارائه کنید.

 

۳- اطلاعات خودتان را سرگرم کننده ارائه کنید:

نحوه ارسال محتوا خیلی مهم است، اگر وبلاگ شما تخصصی است دلیل براین نیست که نوشته هایتان رسمی و خشک باشد سعی کنید یک محتوای سرگرم کننده و جذاب ارائه دهید.

 

۴- از قدرت رضایت نامه استفاده کنید:

مشتریان بهترین دوستان شما هستند از آنها استفاده کنید هر زمان که یک مشتری راضی و خوشحال از خدماتتان دارید از رضایت آنها برای اثبات خود استفاده کنید.

 

۵- در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید:

قرار گرفتن در معرض شبکه های اجتماعی می تواند در بهتر شدن وبلاگ شما خیلی موثر باشد. سعی کنید در توئیتر، اینستاگرام ، تلگرام ، فیس بوک حساب کاربری ایجاد کنید و همه را به هم مرتبط کنید.

 

۶- مطالبتان را با فیلم ترکیب کنید :

بسیاری از وبلاگ نویسان فکر می کنند نوشتن تنها راه ارتباط با مخاطبانشان است اما وبلاگ نویسان میلیونر می دانند که گاهی لازم است همه چیز را تغییر داده و جالب توجه باشند و مردم را با فیلم سرگرم کنند.

 

۷- ارائه تصاویر با کیفیت بالا:

تصاویر بخش مهمی از هر وبلاگ  با کیفیت هستند از تصاویر میتوانید برای تبلیغ ایده ها و پستها در رسانه های اجتماعی استفاده کنید پس سعی کنید از تصاویر با کیفیت استفاده کنید.

 

۸-  ارزش به مردم ارائه کنید:

وقتی مخاطبان وبلاگ شما را می خوانند باید اطلاعات جدیدی کسب کنند شما باید چیزی برای ارائه به مخاطبان داشته باشید که ارزشمند باشد .

 

۹- همه چیز را تازه نگه دارید :

خوب است که انواع جدید پست ها، انواع جدید تصاویر، محتوای جدید و فهرستهای جدید را امتحان کنید هر روز تغییری در وبلاگتان بدهید.

 

۱۰- مطالبی را به صورت رایگان ارائه دهید:

فقط به دنبال کسب درآمد نباشید سعی کنید مطالبی را هم به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید، مردم هدیه را دوست دارند و باعث افزایش وفاداری آنها می شود.

مجتبی برزگر دوین

عضو هیات علمی دانشگاه

www.artoosh.org

 

 

 

درباره ی مدیر

عضو هیات علمی دانشگاه در رشته اقتصاد - بازاریابی

همچنین ببینید

راهکارهایی برای شروع کسب‌وکار در شرایط دشوار اقتصادی

شروع یک کسب‌وکار جدید کار سختی است و وقتی کشوری در شرایط اقتصادی دشوار قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =