خانه / دپارتمان آموزشی / ۱۰ ایده عالی کسب وکار آنلاین که همین امروز می توانید شروع  کنید بدون نیاز به سرمایه اولیه

۱۰ ایده عالی کسب وکار آنلاین که همین امروز می توانید شروع  کنید بدون نیاز به سرمایه اولیه

منشی مجازی

بسیاری از شرکت ها این روز ها برای کاهش هزینه های خود دفتر کار ندارند واز منشی های مجازی یعنی منشی هایی که در داخل منزل خود نشسته اند واقدام به تعیین وقت ملاقات, پاسخ دادن به تلفن وچک کردن ایمیل ها برای شرکت ها می کنند استفاده می نمایند.

شمامی توانید با یک مشتری کوچک شروع کنید وهنگامی که تخصص خودتان را مشخص کردید حرفه ای وارد کار شوید. مثلا میتوانید ارائه خدمات به مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی مثل تلگرام را به عهده بگیرید.( مدیریت کانال تلگرامی)

 

  • مربی کسب وکار

اگر کارشناس یک رشته خاص هستید دانش خود را ارتقا دهید و به یک مربی تبدیل شوید. آموزش آنلاین از طریق اینترنت راه خوبی برای کسب درآمد است.

 

  • تولید محتوای خوب:

شما می توانید برای وب سایت های مختلف محتوا ومقاله آماده کنید. همیشه برای نویسندگان خوب تقاضا وجود دارد. مثلا می توانید برای وب سایت یک دکتر مطالب پزشکی جمع آوری کنید.

 

  • فروشگاه آنلاین:

شما میتوانید از طریق فروشگاه های آنلاین مثل دیوار اقدام به فروش کالاها بکنید. جنس را ارزان تهیه کنید وبه قمیت بازار بفروشید.

 

  • فروشگاه آنلاین تی شرت:

با چاپ طرح های خلاقانه وسفارشی بر روی تی شرت می توانید با ایجاد یک وب سایت به فروش آنها اقدام کنید.

 

  • مشاوره:

ارائه مشاوره های تخصصی به کسب وکارها می تواند درآمد خوبی نصیبتان کند ولازمه آن این است که در تخصص خودتان متوسط بودن را رها کنید ودرجه یک شوید.

 

  • بازاریابی آنلاین:

شما میتوانید از طریق ایجاد ایمیل ورسانه های اجتماعی اقدام به بازاریابی آنلاین برای کسب وکار ها نمایید و از فروش درصد بگیرید.

 

  • تاثیر رسانه های اجتماعی:

شما میتوانید با ایجاد یک شبکه اجتماعی با مخاطب زیاد تبلیغ کننده جذب کنید. مثلا اگر گروه تلگرامی شما بالای ۵ هزار نفر عضو دارد می توانید از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.

 

  • وبلاگ:

با راه اندازی یک وبلاگ با محتوای خوب می توانید مخاطب جذب کنید وزمانی که مخاطبان شما افزایش پیدا کرد می توانید با کسب وکارها برای تبلیغات کالاهایشان قرارداد ببندید.

 

  • طراحی گرافیک وتوسعه دهنده وب:

اگر شما یک طراح گرافیک هستید یا میتوانید وب سایت طراحی کنید. همیشه برای خدمات شما مشتری وجود دارد. الان زمان گسترش اینترنت و وارائه خدمات وکالاها در فضای آنلاین است. هر کسب وکاری مجبور به داشتن وب سایت برای باقی ماندن در فضای رقابتی بازار است.

درباره ی مدیر

عضو هیات علمی دانشگاه در رشته اقتصاد - بازاریابی

همچنین ببینید

۱۰ ایده کسب وکار سود آور

  کسب وکار رستوران: یکی از بهترین و سود آورترین ایده های کسب وکار است, …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − سه =